З метою привернення уваги здобувачів освіти та педагогічних працівників до актуальної для українського суспільства проблеми щодо подолання будь-яких проявів гендерної дискримінації, поширення просвітницької діяльності у сфері освіти із залученням молодіжних амбасадорів були проведені наступні заходи:
Тренінг «Стратегія гендерної рівності в освіті: педагогіка надії» де було розглянуто забезпечення рівної участі жінок і чоловіків у прийнятті суспільно важливих рішень, забезпечення рівних можливостей жінок і чоловіків щодо поєднання професійних та сімейних обов’язків.
Спілкування здобувачів освіти на тему:«Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками»привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Виховна година до ДНЯ ТОЛЕРАНТОСТІ
«ТОЛЕРАНТНІСТЬ – риса цивілізованого суспільства!»
Сьогодні гостро постає питання про нехтування учнями та молоддю загальнолюдськими цінностями, порушення особистих прав людини, нетолерантне ставлення дітей одне до одного. Сьогодні дуже важливо зрозуміти необхідність толерантності в суспільстві. Трагічні приклади історії показують нагальну потребу в злагоді, добросусідстві, поваги до інших людей, їхніх думок.
Виховний захід: «Інформаційцна кампанія «16 днів проти насильства». Мета : привернути увагу та активізувати здобувачів щодо проблем подолання насильства у сім’ї і суспільстві, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Виховна година присвячена Дню боротьби зі СНІДом де формували уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу, відповідального материнства і батьківства, визначення небезпечних ситуацій для здоров’я з точки зору гендерної рівності.
Тренінг «Толерантна людина, яка вона?» розглянули шляхи захисту суспільства від інформації, спрямованої на дискримінацію за ознакою статі.
Проведена дискусійна панель «Єднаймося проти насилля!!!»